Σας ενημερώνουμε ότι η νέα ιστοσελίδα του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Π.Θ, με καινούριο περιεχόμενο και συνεχή ροή ανακοινώσεων, είναι πλέον διαθέσιμη εδώ: https://de.uth.gr/
Από την Τρίτη 5 Δεκεμβρίου έως και την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023
Σκοπός της εφαρμογής του θεσμού είναι η προσφορά υπεύθυνου συμβουλευτικού έργου προς τους νεοεισαχθέντες φοιτητές καθώς και την ενίσχυση της προσωπικής επικοινωνίας μεταξύ φοιτητών και καθηγητών, για τη βελτίωση του επιπέδου των σπουδών στο Τμήμα.
Ορκωμοσία των αποφοίτων του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας
Οι κατατακτήριες εξετάσεις για την εισαγωγή στο Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων του Π.Θ. θα διεξαχθούν στις 11/12/2023, 13/12/2023 και 15/12/2023, στην αίθουσα ΤΕ 02 του κτιρίου Τ.Δ.Ε. - ΛΟ.ΧΡΗ., σύμφωνα με το πρόγραμμα που ακολουθεί
Από τη Δ/νση της Φοιτητικής Μέριμνας
Το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας και το Ερευνητικό Εργαστήριο Διοικητικών, Ψηφιακών και Εκπαιδευτικών Ικανοτήτων, διοργανώνει webinar με θέμα «Η επιτακτική ανάγκη για καλύτερη διαχείριση των κρίσεων και ο ρόλος της εκπαίδευσης»
Σας ενημερώνουμε ότι όπως κάθε έτος θα πραγματοποιηθούν ενημερωτικές παρουσιάσεις του προγράμματος Erasmus+ και στις 5 πόλεις του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
Από Παρασκευή 10-11-2023 έως και την Παρασκευή 24-11-2023