(Σύμφωνα με σχετική απόφαση που έλαβε το Πρυτανικό Συμβούλιο του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ -Παρασκευή, 17 Σεπτεμβρίου 2021
Εκ νέου υποβολή αιτημάτων για το στεγαστικό επίδομα
Εγγραφή πρωτοετών φοιτητών -Παρασκευή, 17 Σεπτεμβρίου 2021
Ηλεκτρονική εγγραφή των επιτυχόντων των Πανελλαδικών Εξετάσεων έτους 2021 στις Σχολές και τα Τμήματα της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
Ωρολόγιο πρόγραμμα μαθημάτων πανεπιστημιακής εξομοίωσης χειμερινού εξαμήνου ακαδημαϊκού έτους 2021-22 του τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας.
ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ Α.Ε. 2021-22 -Παρασκευή, 10 Σεπτεμβρίου 2021
ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
Οι πτυχιούχοι του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων δύνανται να ασχοληθούν με αντικείμενα εργασίας όπως αυτά περιγράφονται στις επόμενες ενότητες, σύμφωνα με τις ακόλουθες κανονιστικές διατάξεις που αφορούν σε πτυχιούχους Τμημάτων Οικονομίας και Διοίκησης και κυρίως από τρία Προεδρικά Διατάγματα:
Εγγραφές Πρωτοετών 2021 -Τρίτη, 7 Σεπτεμβρίου 2021
Το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας καλωσορίζει του νέους φοιτητές του.
ΔΙΑΠΙΣΤΩΤΙΚΗ ΠΡΑΞΗ ΘΕΜΑ: «Συγκρότηση της Συνέλευσης του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας για το Α.Ε. 2021-22».