Με δεδομένη την συμπληρωματική προκήρυξη για σπουδές ERASMUS+ κατά το εαρινό εξάμηνο 2022-2023, η οποία θα είναι ανοικτή για αιτήσεις από 6 Ιουνίου έως 26 Ιουνίου 2022 το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων καλεί τους ενδιαφερόμενους φοιτήτριες και τους φοιτητές του σε ενημέρωση, η οποία θα γίνει την Παρασκευή 3 Ιουνίου 2022 στην Αίθουσα 1 του 1ου ορόφου του κτηρίου μας.
Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν αίτηση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών με τίτλο «Διοίκηση Επιχειρήσεων – ΜΒΑ» (Master in Business Administration) κατά το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 25 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00 στο Αμφιθέατρο 1 στο Κτίριο Διοίκησης Επιχειρήσεων και Ψηφιακών Συστημάτων, Πανεπιστημιούπολη Γαιόπολις, Περιφερειακή Οδός Λάρισας.
Το Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας καλεί τους ενδιαφερόμενους να υποβάλουν υποψηφιότητα για την παρακολούθηση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών «Ευέλικτες Μέθοδοι Διοίκησης - (Μaster in Agile Management» (ΠΜΣ ΕΜΔ) για το ακαδημαϊκό έτος 2022-2023.
Οι αιτήσεις για το δικαίωμα στέγασης θα υποβάλλονται: Από τη Δευτέρα 16 Μαΐου έως και τη Δευτέρα 6 Ιουνίου 2022 Οι αιτήσεις για δωρεάν σίτιση θα υποβάλλονται: Από τη Δευτέρα 16 Μαΐου έως και την Τρίτη 5 Ιουλίου2022
Σας ενημερώνουμε για το πρόγραμμα Εξεταστικής Περιόδου Εαρινού Εξαμήνου του ακ. έτους 2021-2022.
Υποβολή αιτήσεων έως την Παρασκευή 29 Απριλίου 2022 και ώρα 15:00