Ανάθεση Μεταπτυχιακών Διπλωματικών Εργασιών ΑΕ 2022-23
Προσκαλούνται όλοι οι πρωτοετείς φοιτητές του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, στην εκδήλωση υποδοχής-ενημέρωσης η οποία θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 24 Οκτωβρίου 2023 (ώρα 12:00), στο Αμφιθέατρο 2 του κτιρίου Διοίκησης Επιχειρήσεων/Ψηφιακών Συστημάτων στην Πανεπιστημιούπολη Γαιόπολη στη Λάρισα.
Η ΠΡΟΣΒΑΣΗ – Δομή Υποστήριξης Φοιτητών και Φοιτητριών με αναπηρία και/ή ειδικές εκπαιδευτικές ...
Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες, Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Παρασκευή 20 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 17:00, θα πραγματοποιηθεί η εναρκτήρια εκδήλωση του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών ΜΒΑ, με σκοπό να ενημερωθούν οι φοιτητές για τα διαδικαστικά ζητήματα του ΠΜΣ.
Αγαπητοί φοιτητές και φοιτήτριες, Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι την Δευτέρα 23 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 17:00, θα πραγματοποιηθεί η Εκδήλωση Υποδοχής φοιτητών του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών Ευέλικτες Μέθοδοι Διοίκησης, με σκοπό την ενημέρωση σας για τη δομή, τις δραστηριότητες και τη λειτουργία του ΠΜΣ.
Το Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας και το Ερευνητικό Εργαστήριο Διοικητικών, Ψηφιακών και Εκπαιδευτικών Ικανοτήτων, ανακοινώνει τη διοργάνωση της ημερίδας Agile2Learn.
Από τη Διεύθυνση της Φοιτητικής Μέριμνας
Δελτίο Τύπου -Τρίτη, 3 Οκτωβρίου 2023
Εκπροσώπηση του Προέδρου του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων, καθηγητή κ. Λεωνίδα Ανθόπουλο στην 1η Συνάντηση της Συμμαχίας για την Εκπαίδευση στην Οικονομία και τη Διοίκηση (ΑΕΜΕ) και στο Διεθνές Φόρουμ για την Ανώτατη Εκπαίδευση σε Ταλέντα της Οικονομίας και της Διοίκησης στην Εποχή της Τεχνητής Νοημοσύνης
Σας ενημερώνουμε με νέα επικαιροποίηση του Προγράμματος Επαναληπτικής Εξεταστικής Περιόδου Σεπτεμβρίου A.E. 2022-2023