ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Τετάρτη, 25 Οκτωβρίου 2023

ΕΚΔΗΛΩΣΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ-ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Τρίτη, 24 Οκτωβρίου 2023, η εκδήλωση υποδοχής των πρωτοετών φοιτητών του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων, του έτους 2023-2024. Σε ένα εξαιρετικό κλίμα που το διαμόρφωσε πλήθος φοιτητών, ο καθηγητής του Τμήματος κ. Πάνος Φιτσιλής, παρουσίασε στους φοιτητές το Τμήμα και τη φυσιογνωμία του, το πιστοποιημένο Πρόγραμμα Σπουδών του, τα μεταπτυχιακά προγράμματά του, τις ευκαιρίες κινητικότητας Erasmus, τις υπηρεσίες που τους προσφέρει το Τμήμα και το Πανεπιστήμιο και γενικότερα, όσα πρέπει να γνωρίζουν για τις σπουδές τους. Την εκδήλωση χαιρέτισαν ο Κοσμήτορας της Σχολής Οικονομικών και Διοικητικών Επιστημών, καθηγητής κ, Χρήστος Κόλλιας, ο Πρόεδρος του Τμήματος, καθηγητής κ. Λεωνίδας Ανθόπουλος και ο Αντιπρόεδρος του Τμήματος, καθηγητής κ. Κλεάνθης Συρακούλης. Στην εκδήλωση δόθηκαν χρήσιμες πληροφορίες από την υπεύθυνη του Μητρώου Φοιτητών της Γραμματείας του Τμήματος, κ. Όλγα Βολιώτη, ενώ παραβρέθηκαν μέλη του διδακτικού προσωπικού και του τεχνικού προσωπικού του Τμήματος.

Δείτε εδώ την παρουσίαση πρωτοετών φοιτητών 2023-2024