ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΕΚΔΟΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ

Τετάρτη, 5 Ιουλίου 2023

Παρακαλούνται οι φοιτητές του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων οι οποίοι ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους να καταθέσουν την αίτηση τους για πτυχίοέως και την Παρασκευή 14 Ιουλίου 2023   (επισυνάπτεται), με συνημμένα τα παρακάτω δικαιολογητικά:

1 Βεβαίωση από την Κεντρική Βιβλιοθήκη (υποβάλλετε ηλεκτρονική αίτηση στη Βιβλιοθήκη του Γαιόπολις στο δικτυακό τόπο http://www.lib.uth.gr/LWS/el/contact/contact.asp)

2. Βεβαίωση από το γραφείο φοιτητικής μέριμνας  ( τηλεφωνικά στο 2410 684431 – 2410684572 - 2410684407 ) Οι βεβαιώσεις από τη βιβλιοθήκη και τη φοιτητική μέριμνα θα αποσταλούν στη Γραμματεία.

3. Φωτοτυπία ταυτότητας

4. Ακαδημαϊκή ταυτότητα ( να επιστραφεί στη γραμματεία )

Τα παραπάνω δικαιολογητικά θα πρέπει να κατατεθούν στη Γραμματεία του Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων δια ζώσης ή να αποσταλούν με ταχυδρομείο ή με υπηρεσία ταχυμεταφοράς στη διεύθυνση:

Πανεπιστήμιο Θεσσαλίας

Π.Σ. Διοίκησης Επιχειρήσεων Λάρισας

Γαιόπολις, Π.Ο. Λάρισας-Τρικάλων

41500 Λάρισα

Η ανακοίνωση δεν αφορά τους φοιτητές των Προγραμμάτων Σπουδών  του πρώην ΤΕΙ Θεσσαλίας.

Από τη Γραμματεία του Τμήματος

ΤΔΕ - AΙΤΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ.doc